FabuLouis Life1.

18. listopadu 2012 v 20:29 | *Michelle* |  FabuLouis Life


20. prosince 2009
"Všechno nejlepší, Louisi!" objala jsem svého nejlepšího kamaráda.
Pevně mě k sobě přitiskl a hladil mě po zádech. "Budeš mi chybět, Kat." šeptal mi do vlasů.
Snažila jsem si to vychutnat, protože kdo ví, kdy ho zase uvidím. Je nesmírně obtížné opustit na delší dobu člověka, s kterým jste vyrůstali.
"Tak kde mám dárek?" odtrhl se ode mě a s nadšením zíral na věc, kterou jsem položila na jeho postel.
Zasmála jsem se jeho vzrušení a podala mu dárek. Vrhl se po něm a balící papír lítal všude.
S překvapením koukal na obrovské album, které jsem mu dala. Se smutkem v očích si prohlížel všechny naše fotky. Přisedla jsem si k němu na postel a prohlížela si fotky s ním.
"Tohle je nejúžasnější dárek jaký mi kdy někdo dal. Děkuju." Stiskl mi ruku a já se na něj povzbudivě usmála.
"Už musím jít," zvedla jsem se. "Za chvíli pro mě přijede taxy. Napíšu ti, až přistanu." Naposledy jsem Louise objala a se slzami v očích jsem odešla. Bude mi vážně chybět.
Probudilo mě až zvonění mobilu. Přišla mi SMS od Louise.
"Nejsi tu teprve pár hodin a už teď mi chybíš. Napiš mi, až přistaneš. Lou
Usmála jsem se a nezamhouřila jsem oči, dokud jsme nepřistáli na JFK.
Na letišti jsem si vyzvedla zavazadla, chytla si taxi a ubytovala jsem se v hotelu. Doma byly tři hodiny odpoledne, tak jsem se rozhodla, že než si vybalím a přijde Georgina, napíšu Louisovi mail. Vytáhla jsem z kufru notebook a začala psát:
Už jsem ubytovaná v hotelu a to, co jsem z New Yorku zatím viděla je naprosto úžasné. Doufám, že mě tu někdy navštívíš! Pozdravuj doma! Všichni mi strašně chybíte :( Teď jen čekám na Georginu, chce mi ukázat to nejzajímavější z NY. Pošlu ti nějaké fotky ať máš co závidět :D Dělám si srandu! Napíšu ti zítra po focení.
I miss you, Kat xoxo
Klikla jsem na Odeslat, vypnula notebook a šla si vybalit. Byla jsem strašně unavená, takže když už jsem měla vybaleno, napustila jsem si vanu teplou vodou, dala do ní spoustu pěny a relaxovala. V NY bylo teprve jedenáct ráno a Georginu jsem očekávala až v jednu, takže času bylo dost.
Vylezla jsem z vany, vysušila si vlasy a oblékla si župan. Oblečení už jsem si připravila na postel, když jsem si vybalovala, tak jsem na sebe jen natáhla huňaté ponožky, úzké džíny, tričko a svetr.
Už oblečená jsem zasedla k notebooku a čekala, než se načte. Žádný e - mail od Louise, jen od Georginy, že přijde ve dvanáct.
Podívala jsem se na hodiny. Bylo 11:45. Tak akorát čas oběda. Ještě jsem si oblékla kabát, hodila do kabelky peněženku, mobil, kartu do pokoje a šla jsem čekat před hotel.
Najednou mi někdo zezadu přikryl oči a mě hned bylo jasné kdo.
"Georgino!" vyjekla jsem, otočila se a pořádně ji objala. Georginu jsem naposledy viděla před půl roku, když ještě bydlela v Doncasteru. Kamarádila se se mnou a Louisem už od plenek. "Kat!" ječela se stejnou radostí v hlase jako já. "Tohle si užijeme, to ti slibuju!"
Když jsem se vrátila celá promrzlá na hotel, bylo už deset večer. Georgina mě vzala na většinu zajímavých míst v New Yorku. Byli jsme na Times Square, kde jsme měly mít druhý den focení, na Empire State Building, Staten Islandu a den jsme zakončily cheeseburgerem z McDonaldu.
Ještě než jsem šla spát, zkontrolovala jsem maily. Konečně tam byl jeden od Louise.
Závidím ti a to jsem ještě neviděl fotky. Pozdravuj Georginu a řekni jí, ať se taky někdy ozve. Mamka, ségry a Hannah tě pozdravují. Prý ti nemá ta sláva stoupnout do hlavy, modelko :-* Napíšu ti zase zítra.
Miss you 2, Louis xoxo
Doma už sice byla jedna ráno, ale stejně jsem mu odepsala, vypnula jsem notebook a šla spát, protože mě čekal náročný den.
Druhý den jsem stála na Times Square a nechávala si upravovat make - up. Fotily jsme nějakou reklamu na džíny. Měla jsem domluvenou práci až do září od různých firem, což znamenalo pro patnáctiletou holku hodně peněz a dost našlápnutou kariéru.
"Úsměv!" křičel na mě fotograf. "Tobě se to řekne v pěti stupních." Zasyčela jsem. Georgina na mě povzbudivě mrkla a mně se na tváři podařilo vykouzlit úsměv.
Do čeho jsem se to zase vrhla ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama